gototopgototop

II СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА "АГРОСФЕРА"
18-20 листопада 2015 року,
ОДЕСА, виставковий комплекс Одеського порту
Організатор: «Центр виставочних технологій»


За інноваціями - майбутнє АПК!

Друга спеціалізована виставка «Агро-СФЕРА» відбудеться напередодні Дня працівника сільського господарства - 18-20 листопада 2015 у виставковому комплексі Одеського порту.
Проводиться ця подія за підтримки та активної участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, Одеської обласної державної адміністрації, Селекційно-генетичного інституту - Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, Одеської національної академії харчових технологій, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Одеської регіональної торгово-промислової палати , Всеукраїнської асоціації пекарів.

Сфера сільського господарства, на думку фахівців АПК, - найперспективніший і динамічно розвивається сектор економіки України. Одеська область, як найбільша область в Україні, відома родючими грунтами і добре розвиненими супутніми підкомплексу. За даними статистики: рослинництво - 73%, тваринництво - 27%. Область займає 9 місце за валовим с / г продукції. Сьогодні в області працюють 983 сільгосппідприємства, понад 6 тисяч фермерських господарств.
Беручи до уваги цілий ряд ключових завдань розвитку АПК, а саме
- Інноваційний розвиток сільськогосподарських підприємств,
- Створення сучасної селекційної бази,
- Оновлення машинно-тракторного парку,
- Розвиток агро-логістики,
учасники першої виставки «Агро-СФЕРА - 2014» позитивно оцінили результати участі, схвалили незвичний формат ділового заходу в кращому виставковому комплексі на півдні України. У виставці взяли участь понад 70 компаній з 13 областей України, Молдови та Туреччини. В ході роботи виставки було зареєстровано більше 600 фахівців з 5 країн: України, Казахстану, Молдови, Туреччини і Великобританії. У числі зареєстрованих - представники підприємств аграрної галузі з 16 областей України.

Основні розділи виставки:
● Виробництво і переробка зернових та олійних культур
● Агрохімія, засоби захисту рослин
● Насіння
● Сільськогосподарська техніка
● Тваринництво
● Кормовиробництво
● Іригаційні системи
● Альтернативна енергетика
● Агротранспорт і логістика
● Агроіндустріальне будівництво
● Харчова та переробна промисловість
● Фінансування та страхування в сільському господарстві
● Аграрна наука і освіта

НОВЕ! За побажанням партнерів, учасників та відвідувачів виставки на експозиції та в програмі заходів 2015 особливу увагу буде приділено тематиці ТВАРИННИЦТВА.

ПІДТВЕРДІТЬ СВОЇ лідируючі позиції на ринку АПК УКРАЇНИ І ЧОРНОМОРСЬКО-АЗОВСЬКОГО РЕГІОНУ НА ДРУГИЙ спеціалізована виставка «АГРО-СФЕРА» (18-20 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ, ОДЕСА, Виставковий комплекс Одеського ПОРТУ)!

Оргкомітет:
ТОВ "Центр виставочних технологій",
 пров. Сабанський, 1, офіс 3, м Одеса, 65014, Україна
Тел. / Факс: +38 (048) 715 02 62, 38 (048) 786 05 91,
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
www.expo-odessa.com